Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

şirket Profili
BEIJING DEVICT TECHNOLOGY CO., LTD , 2006 yılında kuruldu ve 2014 yılında NINGBO DEVIE ELEKTRONİK TEKNOLOJİ CO., LTD'ye yatırım yaptı . Yüksek teknolojili akıllı uzaktan tekne geliştirmek ve üretmek için profesyonel bir üretici. Balıkçılık sektöründe “DEVICT” markalı yüksek kaliteli uzaktan yem teknesi üretmek için 10 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ve “profesyonel, teknoloji ve teknolojiye göre kazan” ilkesine göre DEVICT, piyasadaki birçok üst düzey yem teknesini itti ve uluslararası markasını Avrupa pazarında kurmuş, aynı zamanda tüm dünyada yaygın olarak ün kazanmıştır.

Projenin ana büyük yem teknesini temel alan DEVICT, Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri ile eksiksiz bir yönetim sistemi inşa etti. Şirketin teknoloji geliştirme ekibi, tekne tasarımı ve üretimi konusunda zengin deneyime ve akıllı uzaktan tekneler için teknolojiye sahiptir. Yazılım tasarımı ve elektronik kart üretimi konularında yetenekleri vardır. Biz tüm dünyada çeşitli pazar gereksinimlerini karşılamak için uzaktan yem tekneleri ve akıllı uzaktan tekne birçok türde geliştirmek için OEM veya ODM hizmeti sunabiliriz.

Şirket iş kolları, orijinal balıkçılık endüstrisinden çevre koruma, hidroloji, profesyonel sonar dedektörü, akıllı devriye botu ve su üzerinde akıllı kurtarma gibi birçok yeni endüstri alanına genişletildi ... Akıllı USV'de pazar talebinin hızla artması, İş geliştirme beklentisi gelecekte daha yaygın olacaktır.

Gelişmiş akıllı teknoloji, yüksek stabil elektronik parçalar, ABS mühendisi plastikli yüksek kaliteli tekne malzemesi, bilimsel tekneler yapı tasarımı, mükemmel ürün performansı ile renkli görünüm, pazardaki "DEVICT" akıllı uzaktan teknenin en önemli ve rekabetçi avantajları ... Gelecekte şirketin uzun vadeli kalkınmasını garanti altına almak için güçlü bir temel oluşturacak, Ningbo etrafında kaynaklı güçlü üretim ve güçlü bir uyum gücü ve rekabet kabiliyetine sahip çalışan ekibiyle birlikte olacaktır.

Güçlü sanayi, ulusal gücü arttıran her Çinli halkın hayalidir ve “DEVICT” akıllı botunun gelecekte tüm dünyada lider olmasını sağlar, aynı zamanda her “DEVICT” üyesinin de hayalidir ...

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Her DEVICT yem teknesinin ayak izi tamamen yeni DEVICT şirketinin gelişimini gösterir.

2005 yılında:

CATAMARAN yem botunun kalıp tasarımını tamamladıktan sonra piyasayı test etmeye başladı.

2008 yılında:

MONO yem tekne, MONO yem tekne-3 bakteri ve CATAMARAN baitboat, Çin'de yapılan elektronik parçaları kullanmaya başladı ve Çin iç piyasasını test etmeye başladı.

2010'da:
DEVICT şirketi piyasada marka çalışmalarına başlamış ve seçmek için farklı tesislere sahip çeşitli modellerle ürünleri seri hale getirmiştir. Bir kilometre taşı olan DEVICT, "DEVICT" markalı balıkçılık yemi tekne üretmek için profesyonel üreticiler olarak hareket eden Çin ve denizaşırı pazarda aynı anda gelişmeye başlamıştır.

 

2011 yılında:
Entegre pazar gereksinimi ve şirket geliştirme ihtiyacı olan Smoo yemi teknesi tasarımı başlamış ve 1 yılı aşkın testten sonra 2012 ortasında pazara girmiştir.

 

2011 yılında:
DEVICT balıkçılık yemi tekne ile tüm elektronik parçalar yüksek kaliteli marka ürünler ile tüm veya DEVICT kendi geliştirme departmanı tarafından uluslararası standartlara göre yapılır.

 

2012'de:
Daha fazla pazar genişletmek ve daha sonra test pazarı için 2013 yılında itmek için Scata uzaktan kumanda yemi tekne geliştirmeye başlayın.

 

2013 yılında:
Mevcut uzaktan kumanda yem gemisinin temeline dayanan DEVICT, su kaynakları ve hidrojeolojik araştırmalar, su çevre koruma ve su ürünleri yetiştiriciliği için kullanılan yeni pazar alanını karşılamak için akıllı tesis ile güçlü itici güçle uzaktan tekneyi geliştirmeye başladı.

 

2013 yılında:
DEVICT'in fikri mülkiyet haklarına sahip üst düzey hız kontrol cihazı ortaya çıkıp DEVICT balıkçılık yemi teknesinde kullanılmaya başlandı.

 

2014'te:
GPS ve balık bulucu fonksiyonu birlikte çalışan "DEVICT Balıkçılık Robotu" nun proje geliştirme çalışmalarına başlayın.

 

2015'te:
Olgun Scata uzaktan kumanda yemi tekne dünya pazarında gelişmeye başladı.

 

2015'te:
2 yılı aşkın bir gelişmeden sonra, güçlü itici güç ve akıllı tesise sahip yüksek tesis uzaktan botu, hidrojeoloji araştırma pazarında kullanılmaya başlandı ve teknik verileri, bu endüstrideki en üst seviyede tüm dünyada listelenmiştir.

 

2016'da:
Yaklaşık 2 yıllık kalkınma sonrasında "DEVICT Balıkçılık Robotu" pazara başlıyor. Vurgu yalnızca GPS + balık bulma fonksiyonunda değil aynı zamanda otomatik seyir ve "tek tuşla eve dönme" işlevinde. Tüm dünyada benzer ürünler arasında temel rekabet avantajı.

 

2016'da:

1 yıldan fazla süren geliştirme ve testten sonra DEVICT yemi kullanılan fırçasız motor piyasayı test etmeye başlar. DEVICT, geçmişte 2.4Ghz ve lityum pil için uygulama lideri olan yem teknesinde yeni teknoloji kullanmak için tekrar lider oldu ...

2017'de:
DEVICT AUTOPILOT & DEVICT FISHING ROBOT, piyasada 1.5 yıldan fazla test ve uygulama sonrasında, Ağustos 2017'den sonra çok olgunlaşmış işlevsellik ve insancıl tasarım ile piyasaya sürülür. GOOGLE harita rehberi ile birlikte, otomatik navigasyonla yem ve yelken, Android veya IOS sistemi ile APP tarafından akıllı telefon kontrolü veya tabletle birlikte kullanılabilir, 80M su derinliğinde balık ve su altını algılayabilir ... her şey balıkçılık için harika görünüyor!

2017'de:
Akıllı teknoloji geliştirme konusunda çok profesyonel bir ekibimiz var. Sadece yem teknemiz için tüm elektronik parçaları geliştiremedikçe, imal edemedik, aynı zamanda sugeçirmezlik, çevre koruma, su yüzeyinde devriyeye muayene ve su altındaki tespitinde kullanılan insansız akıllı teknede yeni bir seri ürün geliştirdik ...

Beijing Devict Technology Co.,Ltd Beijing Devict Technology Co.,Ltd Beijing Devict Technology Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : DEVICT

No. Çalışanları : 11~50

Yıllık satış : $1 million-US$2.5 million

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite RC Balıkçılık Yemi Tekne satış için iyi kalite RC Balıkçılık Yemi Tekne satış için iyi kalite RC Balıkçılık Yemi Tekne satış için iyi kalite RC Balıkçılık Yemi Tekne satış için